Про компанію

Яскраві можливості високих технологій

Історія

Збиральний цех виробництва був відкритий в 2008 р. у Києві. Він спеціалізувався на комплексних рішеннях зі зборки, монтажу й технічного обслуговування світлодіодної продукції. За роки успішної роботи наші фахівці реалізували понад 4 000 проектів з розробки проектно-технічної документації, дизайну, контенту, установки об'єктів, а також їх сервісного обслуговування.

У 2017 році існуюча монтажна база була розширена автоматизованими складальними лініями по SMT технології.

З цього часу підприємство стає самостійним виробником електронних компонентів, серед яких основне місце займають SMD модулі для світлодіодних дисплеїв. Продукція Flylights Factory випускається під брендом Flylights.

Ми працюємо щоб зробити світ яскравішим!

Контроль якості

Один із основних наших пріоритетів - це контроль якості продукції, що виготовляється. Оцінка на заводі проводиться з метою перевірки відповідності електронних виробів і послуг, що надаються встановленим світовим стандартам і технічним вимогам.

Перевірка якості охоплює сукупність контрольних операцій, що виконуються на всіх стадіях виробництва: від контролю якості витратних матеріалів та компонентів до випуску готової продукції.