Контрактне виробництво

Flylights Factory пропонує підприємствам електронної промисловості свої послуги з контрактної збірки друкованих плат будь-якої складності*. Вирішуючи завдання замовників, ми в комплексі виконуємо наступні послуги:

  • поставка друкованих плат, трафаретів для нанесення паяльної пасти;
  • автоматизований SMT монтаж компонентів від чіп резисторів - 0402 до BGA корпусів;
  • монтаж нестандартних елементів;
  • корпусна збірка;
  • ручний монтаж DIP компонентів.

Завод укомплектований сучасним обладнанням SMD збірки та орієнтований в тому числі на експорт.

Для виробництва використовується лінія, що складається з автомата для нанесення паяльної пасти, двох установників компонентів, із сумарною виробничою потужністю до 60 000 SMD компонентів на годину, десятизонної конвекційної печі та розвантажувача друкованих плат. Відмивання друкованих вузлів проводиться в ультразвуковій ванні.

Автомати установки компонентів оснащені одним порталом з десятьма та шістьма установочними головками новітньої конструкції. Камери для центрування розташовані на установчому модулі таким чином, що розпізнавання компонентів відбувається моментально, тобто в процесі переміщення їх на плату, виключаючи зайві переміщення самого установчого модуля. Завдяки цьому можна досягти максимальної продуктивності.

Висока точність автоматів і наявність центруючих камер дозволяє розпізнавати та встановлювати компоненти з кроком до 0,2 мм.

* замовлення на контрактне виробництво опрацьовуються в індивідуальному порядку